![](/images/d/library/edbc6b73-a604-4a42-ac93-53a5dc8764ff.jpg)
15 Kasım 2022 tarihinde, Almanya Recklinghausen’da gerçekleşen VDMA üye toplantısına bu yıl da „Turkish Machinery“ olarak info-desk ile katıldık. Makine teknolojileri ve ticaret konularında trend sunumlar ile podyum tartışmalarının gerçekleştiği ve VDMA’nın önemli bir buluşması olan söz konusu etkinlikte üç ana konu işlendi.
- Future Business – Future Service
- Circular Economy
- Decoupling USA-China