![](/images/d/haber/42cedccc-f501-4671-a4c1-48c6fabef494.jpg)
Türkiye’nin makinecileri 21-24 Kasım’da tekstil makineleri fuarı VTG için Vietnam’daydı. Vietnam Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle gerçekleşen fuarda 10 farklı ülkeden 500 imalatçı firma ürünlerini sergiledi.
5 imalatçımızın katıldığı fuarda Türkiye’nin Makinecileri reklamları fuar alanında dağıtılan çantalarda ve ziyaretçi giriş kartları yaka iplerinde yer aldı.
5 imalatçımızın katıldığı fuarda Türkiye’nin Makinecileri reklamları fuar alanında dağıtılan çantalarda ve ziyaretçi giriş kartları yaka iplerinde yer aldı.